התייאשתי מבליינד דייטים כושלים

התייאשתי מבליינד דייטים כושלים

האמת התייאשתי מבליינד דייטים כושלים כבר הרבה זמן הבנתי שמשהו לא בסדר אולי זה אצלי אולי זה אצלם ואולי זה בגלל ההורים שלי.

כן, הם אשמים שאין לא מערכת יחסים תקינה הם אשמים שאין לי חבר ולא התחתנתי ולא הבאתי ילדים.

כן, אני מאשימה כל כך הרבה את ההורים שלי. מודל היחסים שלהם היה די מזעזע, בגיל קטן אני חושבת שזה היה בסדר היחסים היו טובים ואז הם פשוט הרסו לי את החיים.

למעשה זה מה שחשבתי עד לפני כחצי שנה פשוט התייאשתי מדייטים כושלים. נחרדתי בכל פעם שמישהו הציע לי לצאת או רק ששמעתי יש לי דייט מושלם בשבילך פשוט נסגרתי.

אז מה קרה לפני חצי שנה

פשוט, לקחתי אחריות על עצמי על האשמות שלי על הבחירות שלי. והבנתי שההורים שלי לא אשמים במה שקרה לי או בהחלטות שלי הבחירה הייתה כל הדרך בידי ופשוט בחרתי בדרך שלא הייתה נכונה.

אנסה להסביר את עצמי, במהלך החיים אנחנו צוברים הרבה מידע והרבה כישלונות ובדרך כלל שאנחנו נכשלים במשהו אנחנו מנסים שוב באותה הדרך וכמובן שהתוצאה תמיד תהיה אותה התוצאה.

למעשה אנחנו צריכים להבין שאחריות על מעשים צריך לקחת לא מקבלים אותה. אחריות זו לא דבר רע זה לא בושה אלא זו מתנה שאנו נותנים לעצמנו כי באמצעות לקיחת האחריות והפסקת האשמה על האחרים אנחנו נרגיש טוב יותר עם עצמנו ומול מי שאנחנו מאשימים אותם.

הרי לא באמת חשבתם שההורים שלכם אשמים בדייטים לא מוצלחים. הם לא היו בדייט רק אתם הייתם שם. אתם בחרתם איך להציג את עצמכם מה להבליט יותר מה להבליט פחות אולי שפטתם מוקדם יותר ואולי לא. אבל מה שבטוח לא צריך לחפש אשמים בחוץ.

עברה כבר חצי שנה והאמת אני מרגישה טוב עם עצמי אני לא יודעת לאן מערכת היחסים תיקח אותי אבל מה שבטוח הקשר שלי עם ההורים רק התחזק ברגע שלקחתי אחריות והמפגשים איתם ללא ספק הפכו להרבה יותר חביבים, חמים וטובים כמשפחה.

טייפ מה לעשות לפני דייט

כשמישהו מציע לכם דייט מושלם לא לחשוש שזה לא יצליח לא לפחד מכשלון זה לא בושה שהדייט לא הצליח פשוט לא הייתה ההתאמה של שני הצדדים.

  1. לא לחשוב על דייטים קודמים
  2. לא לחשוב על השלב הבא
  3. להרגיש את הרגע
  4. אהבה לא מוצאים ביום אחד
  5. לא לשפוט
  6. בדייט הראשון חלקנו לא מספיק משוחררים
  7. תאמינו בעצמכם

אז בבקשה לא להתייאש מבליינטייט

הכותבת היא גולשת אנונימית באתר

מה זה ספייד דייט

הרשמה לספייד דייט