10 דברים שלא סיפרו לך לפני הנישואין

10 דברים שלא סיפרו לך לפני הנישואין

נישואין הם מסע גדול שאליו אף אחד לא מגיע באמת מוכן. לא משנה כמה ידעתם על מערכות יחסים ועל בן/בת הזוג, תמיד יהיה עוד מה ללמוד. בין אם אתם נישאים מתוך אהבה (הרוב) שידוך או קורח אתם יכולים להיות בטוחים שיהיו לכם עליות ומורדות. להלן כמה מהווידויים הטובים ביותר ששותפו על ידי נשואים וותיקים אודות הדברים שאנשים היו רוצים לדעת לפני שנישאו.

מספר 1.

"השנה הראשונה לנישואין היא גיהינום. אל תאבדו תקווה רק בגללה, אך אל תצפה שהיא תהיה נפלאה. לא משנה כמה אתה נפשות תאומות אחד של השניה או כמה אתם מאוהבים, ההסתגלות לחיי הנישואין היא אתגר."

מספר 2.

"פשרה היא חיונית. כלל אצבע טוב הוא שאם את/ה צודק/ת במשהו, עליכם להתנצל מיד. למדו לבלוע את הגאווה. הדרך היחידה לנצח היא אם רק שניכם יוצאים מנצחים. אם בן / בת הזוג שלך לא מנצחים גם אתה בסופו של דבר מפסיד. "

מספר 3.

"תקשורת היא המפתח. אם אינכם יכולים לדבר על כל דבר לפני הנישואין, זה רק נעשה קשה יותר לאחר מכן. לדעת כיצד לתקשר כראוי ולהצליח לעשות זאת כחלק מהיום יום חשוב אפילו יותר מתוכן השיחה. שימו לב שאין פה נכון או לא נכון. הסגנונות משתנים; מה שמתאים לזוג אחד לא בהכרח מתאים לכל האנשים."

מספר 4.

"אם יש לכם בעיות לפני הנישואין, הם יהיו משמעותיות יותר לאחר הנישואין. אם יש משהו שקשה לכם משמעותית להתמודד איתו לפני הנישואין, אל תתחתנו. נישואים יכולים להעשיר את חייך ולהקל על ההתמודדות באמצעות שיתוף, חום ואהבה. אך זה לא פתרון וזה לא מקטין או מעלים את הבעיות . "

מספר 5.

"סקס חשוב לגברים. אם את לא מכירה בצורך הזה ומוצאת את הדרך לקחת חלק בעניין (או לפחות לסבול אותו בצורה ראויה), זה יהרוס אותך. ליותר מדי גברים יש ציפיות לא מציאותיות בתחום הזה."

מספר 6.

"אתה מקבל בת זוג, ולא בהכרח חבר נפש אידיאלי. אתה מקבל חברה לאורך הדרך, לא תמיכה ללא תנאי ולא כלי למילוי הצרכים שלך. אם זה מה שאתה צריך אז עדיף שתתחתן עם החבר הכי טוב שלך, לא עם האדם שאתה הכי נמשך אליו רומנטית או פיזית."

מספר 7.

"הבהירו את גבולותיכם לפני הנישואין והיצמדו אליהם. צורת דיבור מקובלת, אסור/מוצר לעשן, סמים כן/לא וכל אר הדברים החשובים לכם. אם בן / בת הזוג שלך טוען / ת שאין מבחינתו גבולות זה רק אומר שתצטרכו לגלות אותם בהמשך הדרך."

מספר 8.

"נישואין זה לא קשור למסיבת החתונה, שמלות, אורחים, אוכל או ההוצאות האקסטרווגנטיות. הדבר האמיתי מתחיל כשהמוזיקה שוכחת"

מספר 9.

"הלוואי שהכרתי את עצמי יותר. הלוואי שיכולתי להיות בוגרת וסובלנית יותר עם אנשים. נישואים הם עסק. עסק של שני אנשים. טיב שיתוף הפעולה יכריע את ההצלחה של שני האנשים. החלק הקשה בנישואין הוא העובדה שאנשים משתנים. המחשבות משתנות, ההשקפות שלהם משתנות ואפילו הגוף שלהם משתנה. הזוגיות חייבת להתאים את עצמה לשינויים. הבעיה היא שהשינויים עלולים ללכת לכיוון רע עקב אין סוף סיבות, החל מהשפעות של הסביבה החיצונית ועד התפתחות אישית. איך עלי להתאים את זה? "

מספר 10.

"גמישות היא המפתח. בטווח רחוק שום דבר לא עובד בנישואין כפי שציפית."

כל זוגיות שונה ולכל אחת האתגרים שלה. הווידויים הללו באה אחוז היו משפרים את איכות חיי הנישואין של הכותבים.

אולי אולי הם יתאימו גם לכם

האם לפתוח את הנישואים?