מציאת זוגיות לפי גלגל המזלות

מציאת זוגיות לפי גלגל המזלות

כל אחד ואחת מאיתנו רוצה למצוא זוגיות. נכון שיש אתר הכרויות ושואלים שאלות אחד את השנייה אבל האם באמת גלגל המזלות יכול לעזור לי למצוא את ההתאמה שלי?

מהו גלגל המזלות?

תאימות גלגל המזלות מתייחסת למושג האסטרולוגיה המצביע על כך שאנשים שנולדו תחת סימנים אסטרולוגיים מסוימים מתאימים יותר זה לזה מבחינת מערכות יחסים רומנטיות, חברות ותקשורת וכדאי להם לחזק את מערכת היחסים.

התאימות מבוססת על קווי הדמיון וההבדלים כביכול בין הסימנים האסטרולוגיים, כגון האלמנטים שהם קשורים אליהם ואיכויותיהם. עם זאת, אסטרולוגיה אינה תחום מוכר מבחינה מדעית,

אילו מזלות הולכים טוב ביחד?

באסטרולוגיה, כמה מזלות נחשבים כמתאימים יותר זה לזה על סמך הדמיון וההבדלים כביכול בינייהם, הנה כמה זוגות מזלות שנחשבים לעתים קרובות למתאימים:

 1. טלה וקשת
 2. מזל שור וסרטן
 3. מזל תאומים ודלי
 4. סרטן ודגים
 5. אריה וקשת
 6. מזל בתולה ומזל שור
 7. מאזניים ותאומים או מזל דלי
 8. מזל עקרב וסרטן
 9. קשת וטלה או אריה
 10. מזל גדי ומזל שור או בתולה
 11. מזל דלי ותאומים או מאזניים
 12. מזל דגים וסרטן או עקרב

אילו שני מזלות הם נפשות תאומות?

ישנם הרבה אמונות בנושא זה כולל בקבלה שמאמינות שלכל נשמה יש את הנשמה המתאימה לה.

הרעיון של הנשמה בוחרת באדם להיות איתו בקשר רומנטי הוא אמונה אישית או רוחניות שאינה נתמכת בראיות מדעיות. מערכות יחסים הן תוצאה של שילוב של גורמים, כולל העדפות אישיות, ערכים, תחומי עניין, חוויות ונסיבות. בעוד שהרעיון של הנשמה בוחרת בן זוג רומנטי עשוי להביא נחמה או השראה לאנשים מסוימים.

זוגיות מזלות וקבלה

באסטרולוגיה, "קבלה" מתייחסת להתאמה בין שני כוכבי לכת במפת הלידה. התאמה בין שני כוכבי לכת יכולה להצביע על תאימות או הרמוניה בין האנרגיות המיוצגות על ידי אותם כוכבי לכת. ישנם סוגים שונים של התאמות,

כמו בכל ההיבטים של אסטרולוגיה, חשוב לזכור שאין להשתמש בקבלה כגורם הבלעדי בקביעת הצלחת מערכת היחסים. גורמים אישיים, כמו ערכים, תחומי עניין ומיומנויות תקשורת, ממלאים תפקיד הרבה יותר חשוב בהצלחת מערכת היחסים.

האם לצאת אם בן או בת זוג עם מזל לא מתאים?

אנחנו שומעים את זה הרבה התקופה האחרונה שבני זוג פוסלים אחד את השנייה בגל אי התאמה בין המזלות. יש הרבה פירושים והרבה דעות לגבי התאמה

מה עושים כשמגלים שבן הזוג בגד בכם

האם יש בכלל אמון בזוגיות האם אנחנו באמת תמימים האם אנחנו עוצמים עיניים למרות שאנחנו יודעים שקורה משהו.