מה יש לגברים שלא רוצים להתחייב?

מה יש לגברים שלא רוצים להתחייב?

נשים המחפשות זוגיות, הפוסט הזה נועד בעיקר עבורכן… 😘
נשים שואלות אותי לא מעט: "מה יש לגברים שלא רוצים להתחייב?"
ואני עונה שזה לא שגברים לא רוצים להתחייב, זה פשוט סוג הגבר שאת מוצאת שלא מוכן לקשר מחייב.
אז בואו נבחן את ארבעת סוגי הגברים שלא ירצו להתחייב לך לקשר רציני…
והבחירה היא תמיד שלך, אם להמשיך איתו או ללכת עם הראש שלו:
א. הרווק הנצחי
ב. הגרוש המנוסה
ג. המאהב הערמומי
ד. הפגוע רגשית

בואו נבין את החסרונות והיתרונות:

א. הרווק הנצחי

הוא לא באמת בעניין להתמסד אי פעם, כל רצונו זה ליהנות, להיות חופשי ומאושר, אם אפשר עם כמה נשים אזי מה טוב ואפילו נהדר ואם זה בכל זאת עם אישה אחת אז כמה שיותר ספייס ושחלילה לא תהרסי לו את כל הכיף ואל תדרכי לו על הרעיון שאת רוצה זוגיות מחייבת, כי הוא לא באמת שם ולעולם לא יהיה.
כמה שיותר הפחתת הלחצות תשאיר אותך איתו ואם את בעניין של הרחבת המשפחה ותינוקות, דעי לך שאת בצרות די צרורות… מראש הוא הזהיר אותך שהוא לא בענין אבל המשכת למרות הכל כי הוא משך וריתק אותך דוקא מהיותו בלתי מושג.
בשורה התחתונה:
אם את רוצה זוגיות יציבה, קחי בחשבון שאיתו זה לא ילך כי הוא לא מדבר איתך באותה השפה… הוא לא יכול להתחייב לך, פשוט כי ככה הוא בנוי.
המשיכי הלאה לבן זוג אחר, יציב ומתאים לזוגיות משפחתית.

ב. הגרוש המנוסה

מסכת הנישואין והגירושין עייפו אותו, הוא שחוק והרבה פחות נלהב מכל היבט רציני שמודבק למילה "יחסים".
בשבילו להביא אותך, להחזיר אותך, לדווח לך, להזמין אותך, זה לסגור את עצמו לתוך הפינה הקטנה של זוגיות מאוסה שהוא כבר לא שם ממזמן, אחד כזה יתסכל אותך ויגרום לך להבין שעשית שוב טעות בבחירותייך.
אם הוא לא בעניין שלך באופן מובהק, שחררי אותו… ועדיף שיהיה לפני שתתאהבי בו.
לרוב הוא יחפש נוחות כך שאם זה נוח לך אז אחלה, זה יכול להיות קשר נחמד ונוח.
בשורה התחתונה:
קשר כזה יכול לתת לך איזו היכרות חדשה עם עצמך, הרבה פעמים אנחנו רואות את עצמינו דרך העיניים של אלה שמתבוננים בנו, כך נגלים בנו חלקים נסתרים. אם את מרגישה שזה קשר שיתרום לך גם את הנוחות שלך אז מצוין, אך אם את בעניין למיסוד הקשר, דעי לך שיהיה מאתגר להכניס אותו למסגרת שאותו לוחצת.

ג. המאהב הערמומי

זהו הקשר המסוכן מבין הקשרים, המניפולטיבי, השקרן, הדרמטי והאשלייתי.
בתחילת הקשר תגלי את הגבר המושלם, הגבר שיהפוך כל אסופית למלכה. יש לו את כל מה שאשה חולמת: חכמה, הומור, שירים, שרירים, רוח חיובית, ריח משכר של בושם טוב, מעצמה של רגשות וים של כסף (כך אומרים הסיפורים).
המאהב הערמומי כובש אותך בסערה, מסובב אותך במתק מילותיו, ומותיר אותך כל פעם מופתעת והמומה.
אז מה הבעיה? שיש לו כל כך הרבה לתת שהוא מוכרח להתחלק בזה עם עוד כמה מאהבות, אותן הוא שוכח לציין בביקוריו הפתאומיים, כשבידו פרח מהגינה, בעוד שכל אוצרותיו הפיננסים נשארו במרתפים.
המתנות ממנו תמיד יהיו קטנות מידי, הזמן איתו קצר מידי, והוא יעדיף לחטוף אותך למקומות רומנטיים ואפלים במקום להתערבב בהמונים, כי שם הוא עוד עלול לפגוש בכמה פרצופים מוכרים.
בשורה התחתונה:
הוא כל כך נלהב מעצמו שבלהט הרומן הרומנטי שבו הוא חי, הוא עוד עלול להציע לך חתונה. אבל בינינו, אין מצב לכבול את הסוס ההרבעה הזה לעגלה – הוא לעולם לא יוכל להתמסר לאשה אחת. אם מתאים לך קשר זמני עם תשוקה עילאית, את מוזמנת לשים על פניך מסכה ערמומית, ולשחק לפי הכללים. כשתמאסי בזה, תיפרדו כידידים.

ד. הפגוע רגשית (ולמען האמת מרבית הגברים)

הגבר הפגוע עבר כמה משברים בחייו ובנה לו תבנית בראש, שיחסים זה דבר קשה, שעלול להביא אותו לכישלונות, השפלות וכאבים מיותרים.
הקושי שלו ליזום, להוביל, להעניק ולהפתיע, הוא אמיתי ואימתני.
גם אם הוא מקרין קוליות הורסת, מפנים הוא לחוץ, נפיץ ורגיש לכל תנועה. שינויים דרמטיים מעוררים בו חרדה.
אם תבואי אליו בדרישות מוצקות, תקבלי קרירות מייבשת בתגובה.
האצבע שלו ברוב המקרים לא תהיה מאשימה, אלא תפנה אותך לכיוון הדלת בדרך הקצרה והמהירה. גם אם תמצאי חן בעיניו – הוא לא ימהר לומר מילה חמה, ואם כבר תתלבה בו איזו להבה, ימהר לצנן אותה בכך שיבטיח: "את עושה לי את זה, אבל זאת לא אהבה".
בשורה התחתונה:
בקשר כזה תמצאי בבדידותך, מבלה שעות ארוכות בשיחות ע עצמך "מה הייתי אומרת, לו הייתי יכולה?" או "מי הם השדים והרוחות שעומדים לעזאזל ביני לבינו?". עדין בתוכך תציק ההרגשה, שאם רק תצליחי לחדור את החומה שבנה, מחכה לך שם אדם נדיר, שביר ואף מלא עוצמה, שיכול להגיע איתך לחיבור נפשי מתוך נטייה דקה מעדינות נפשו האבודה.
לרוב הוא יבקש הרבה חום ואהבה אך הדרך לליבו היא עקיפה ולא ישירה.
אם תתני לו הרגשה של בית, של מקום מבטחים, הוא יבין שיש בידיו את הדבר הנכון והמתאים ותוכלי לזכות בבן זוג שהוא חבר לכל החיים.

לסיכומו של דבר…

מרבית הגברים יחפשו תירוצים לקשר המחייב, החוכמה שלנו כנשים הוא לדעת לתפוס את זה שאת בעניין שלו.
אם מצאת גבר כזה והוא בעניין שלך, תני לו את ההבנה שאת אשת חלומותיו, פשוט היי את, עצמך, אותנטית וללא מסכות ואם הוא מתאים לך הוא לא יוותר עליך לעולם!
ואם את רוצה לשוחח איתי על סוג הגבר הנכון לך, אני פה עבורך! 🥰
ועכשיו, מי שיפנו אלי עד סוף השבוע הקרוב, יקבלו שיחת אימון טלפונית של 30 דק' במתנה – ללא כל עלות! 🎁🎀
מוזמנים באהבה ❤ ❤ ❤
שלכם,
דפי
סודות ההצלחה – דפנה דפי חרותי, מאמנת להתפתחות אישית וזוגית ומטפלת בתת מודע

ניתן לפנות אלי לפרטי או לווצאפ: 054-4256737

איך למצוא אהבה כשאתם מרגישים שנמאס לכם לצאת לדייטים

נמאס לכם להחליק ימינה ושמאלה, לצאת לדייטים אינסופיים ועדיין לא למצוא את האדם המתאים לכם? האם המחשבה על עוד דייט מאכזב גורמת לך לרצות לוותר