מבחר תיקשורים על זוגיות ואהבה

תיקשורים על זוגיות ואהבה

מאת: ליאת יונאי

מהי זוגיות?

ישנם האומרים כי זוגיות טובה לאורך שניים באה מאהבה בתחילתה ונשמרת אש תשוקתה.

הדלק שמניע בהתחלה אותו, הלהט בין האחד לשני קורים לזה זיווג משמיים קוראים לזה התאהבות. אש הבעירה בתחליתה, נמצאת בשיא השיא הוא שהילדים נולדים הכל משתנה.

אותה האהבה הולכת כל כולה לילדים ולרצונם הרוחני הפיזי הנשמתי והקרמאתי . קטונתי מי אני שאכתוב על זוגיות מתוך הזוגיות שלי, חברים טובים עלי נו לתת מרחב אחד לשני אפילו אם באנו מרקע שונה.

כל אחד מביא את היחודי שלו את הטעמים שלו. בשנה הראשונה יש פיצוצים כל אחד רוצה להיות שולט במערכת. המערכת באהבה נבחרת לא מתוך שליטה ונשלט מתוך הדדיות מתוך אהבה, מתוך שמירה על הצדדים ביחד ובעיקר לדבר בכנות על מה שעובר דלימות, בעיות, אתגרים, כנות ולבוא ממקום טוב אחד לשני.

אז זוגיות טובה באה מכנות מיושר מפרגון אחד לשני. בהצלחתו רבוי הגירושים רובי לבד על מערכות רצינות. ומה הסיבה לכך הרבה עצמאות הרבה חופש בחירה הרבה מאד נראה נשים דעתניות שרוצות מעמד שווה בין אישה לגבר.

היתכן שנהיה שויים? האשה בוחרת יותר באומץ דברים שקרובים לליבה ואילו הגבר יותר בא ממקום של שכל הטובים השניים מהאחד על כך נאמר שלא טוב היות האדם לבדו הכל ירד לי בתיקשור.

תכלית האהבה מהי ?

ידעו השניים 
תכלית האהבה מהי ?

בלכתם אהבה ידעו השניים
בערה בתוכם יש שינעו מתוך 
העסק שלהם יש שינועו מתוך אהבה לתשוקה 
שלהם למה שמניע אותם תכלית האהבה היא
כוח יקום כוחה של האהבה מניעה 
אותנו לעשות דברים עבורנו
עבור הזוגיות שלנו עבור העולם 

עבור ילדנו

אהבתך גאולתך   

בלכתך אל האהבה תיגאל מיסוריך
באהבתך תושיע את ליבך
אל האהבה בני תשוב
ולא ביסוריים תעסוק
האהבה מהות ליבך אהבתך ליבך
ישועתך ניסים תראה בני
כי תשוב אל האהבה כי תיגאל מיסורייך
לב ליבך אהבה שמחה פריחה ישועתך
אהבה התבוא אל האהבה
ה תחזור אל האהבה
התבוא בני אל השקט
אל השלווה אל השמחה
עוד תראה ניסים וישועות בלכתך
הביתה בחזרתך
אל האור שיאיר לך
החשכה בליבך אור אהבתך
הוא אור ליבך אהבה
תכלית הגבוהה של הבריאה

רק האהבה מנצחת

כל הדרך הינך אהבה. את מבינה שרק האהבה מנצחת את כל התהיות כל הדרך את מבינה שהבורא מנחה אותך. אינך יכולה לפספס שום נקודה, שום נפילה, שום אכזבה. רק נותנת לך את הדרך להתעלות מעל הכל ולטפס תמיד בדרך החיובית הנאורה. אל תתני לאף אחד להשפיע עליך גם הרעש הגדול ביותר לא יניע אותך לעצור.

הדרך שלך מעוצבת על ידי הבריאה תקשיבי לאהבה תקשיבי לדרך שתביא לך שקט אהבה שמחה זאת הדרך לאור לאהבה.

תכתבי קול לחש לה. תכתבי על אהבה. אהבה כל מה שיש לכם בלי האהבה אין תשוקה לכלום. מהי תשוקה? תשוקה אנרגיה של עשייה שמחה אהבה. תקראי על אהבת הדוד המלך על שלמה המלך ועוד … תקראי בתורה יש הרבה אהבות מבראשית ועד סיום התנ"ך.

אני יודע שאת אומרת שאת לא הכל מבינה אהבה לא מבינים אהבה חשים בלב מהקצה עד הקצה. אנרגיה של אהבה היא מפעימה את הינך אהבה לעולם את מתנה לעולם מבינה איזה זכות להיות מחוברת לאהבה.


ליאת יונאי -‏‏ על היוצרת קלפי מסרים נוצרו בתיקשור עם הבורא אשר נועדו לתת לכם חויה מרגשת של 42 קלפים שנולדו באהבה ליאת יונאי מתקשרת ומרפאה ומלווה בתדר האהבה

לדף הפייסבוק של ליאת יונאי

050-3021928