טטיאנה קורן – מטפלת ויועצת זוגיות

שמי טטיאנה קורן, נשואה 35 שנים מגוונות לריסי שיחיה, אמא ל- שלושה (טל 34 מעיינה 28 ויובל 19 ) מטפלת ויועצת  זוגיות מנחה מוסמכת ליחסים וזוגיות בשילוב של אימון בתהליך אישי עמוק לאימוץ 'תודעת אושר' בתחומי החיים.

מרצה ומלמדת זוגיות במכללת דויד ילין ומלווה ותומכת בחונכים בבר אילן בחוויה הדיאלוגית. שייכת לצוות המנחים של נוגה בר בחוויה הדיאלוגית.

תודעת אושר  זו איננה נחלתם של אנשים מיוחדים, גם לא של גורואים או נזירים שישבו מול קיר מדיטציות 8 שנים ויותר. אושר תודעתי הוא אושר שאפשר לפתח ולהביאו למצב תמידי ומתמשך. הוא פיתוח יכולות שקיימות בנו רק שכחנו אותה תחת ערמת השגרה. היא  אותה תחושת רווחה מתמשכת שכל אדם שואף אליה.

מאחורי ארבעה ספרים:

 "מה למדתי היו?" ספר חכם על התפתחות אישית 

והטרילוגיה לזוגיות: "גלגל הצלה לזוגיות בקריסה", "המרכיבים לזוגיות מאושרת" ו-"סקס כמעשה אהבה" (מהדורה שניה) כרגע מופיע כ-"סקס כדבק מגע לזוגיות מתמשכת".

ניתנים לרכישה באתר בלבד כרגע.

אני מאמינה גדולה בבני אדם וביכולת שלהם לקדם את עצמם לשיפור הרצוי להם בחייהם.

מאמינה גדולה בזוגיות אך לא מאמינה בזוגיות שאינה מאושרת, כולם רוצים זוגיות אך השאיפה היא רק לזוגיות מאושרת אף אחד לא רוצה שום זוגיות אחרת.
אם המטרה שלך היא זוגיות יציבה ומאושרת? אולי ברצונך למצוא זוגיות או לשפר זוגיות קיימת? האם הנך לקראת פרק ב' בחייך? אולי חווית פרידה קשה או פרידה שלא מתוך בחירה מאהוב/אהובה? רוצה לדעת איך להתמודד כשקשה? רוצה משהו אחר בחייכם?

השיטות שלי מגוונות ולקוחות מעולמות תוכן רבים בניהם פסיכותרפיה, הוויס דיאלוג, מיינדפולנס, כלים לפיתוח תודעת אושר שהגה ד"ר ריצ'רד דוידסון, אך הכי הרבה אני משתמשת בכלים שנולדים אצלי תוך כדי טיפול אותם אני כותבת ומחלקת לעולם.

סוגי הטיפולים והאימונים שמגיעים אלי לקליניקה:

יעוצים חד פעמיים לזוגיות ולקבלת החלטות בכל תחומי החיים.

  • זוגות שרוצים לשפר זוגיות קיימת.
  • זוגות במשבר רגע לפני פרידה.
  • זוגות עם סיפורי בגידה.
  • יחידים שבאו לתהליך אישי לזוגיות למציאת זוגיות או כאלה שבני זוגם אינם משתפים פעולה.
  • התוכנית היחודית לזוגיות מאושרת בארבעה מפגשים לזוגות או יחידים.
  • אימון אישי לפיתוח לתודעת אושר
  • אימון אישי ליחסים בינאישיים.
  • אימון זוגי יחודי ארוך ועמוק מהשורש.

אהבה גדולה לי למקצועות הטיפול והאימון  שלי, אני חיה בתודעת שגשוג שמתממשת בחיי יום ביומו. כל יום הוא חלום מבחינתי וכל יום אני לומדת את מדעי החיים הטובים להם אין גבול אין תעודה אין התחלה ואין סוף כי כל עוד אנחנו חיים אנחנו לומדים איך לחיות.

טטיאנה קורן 

טלפון: 0546342700

אתר: http://tatikoren.co.il/