זה לא נורא להיות לבד ואפילו דווקא נחמד

להיות לבד

כולנו מכירים את המשפט " לא טוב היות האדם לבדו" ויודעים כי כל אחד שואף לזוגיות.

נער שיש לו חברה מרגיש כמו מלך, נערה שיש לה בן זוג רשמי מרגישה כמו מלכה. ואלו שלא התנסו מעולם במערכת יחסים רומנטית, או שעכשיו הם לבד מרגישים ריקנות ותסכול.

אבל, למען האמת אן סיבה להרגיש כך. לא כל בדידות מוגדרת כזוהרת, אך היא לא חייבת להיות אפורה וקודרת. לפעמים גם להיות לבד, יכול להיות דווקא נחמד.

השלב הראשון בהתמודדות עם הלבד הוא להבין את המצב ולזכור שהחיים כל הזמן מתהפכים. פעם טוב לנו ופעם פחות. פעם אנו מצליחים ופעם נכשלים. זוהי המציאות שבה אנו חיים. ולא תמיד אפשר לחיות במצב שמסביבנו יהיו כל הזמן מחזרים ואהבה גדולה. לעיתים אנו נהיה גם לבד וזה בסדר גמור ואין שום רע ופסול בזה.

אך, חשוב לזכור כי בתקופה של "הבדידות" חשוב לנצל את פסק הזמן בצורה יעילה ולהפוך את הבדידות למהנה. וזה בהחלט אפשרי.

בתקופה זו לימדו להיות חברים של עצמכם. זה הזמן לבלות עם המשפחה ואנשים אחרים. זה הזמן לטפח תחביבים חדשים, עיסוקים ישנים לחדש, לקרוא ספרים, לסדר, לצבוע, לכתוב ולהעניק לעצמך פינוקים קטנים. זה הזמן לעשות דיאטה, לעבוד, ללמוד ולהרחיב אופקים וגם להתבטל- לעשות כלום!

אפשר לעשות דברים רבים, אך החשוב מכל לא לשבת בחיבוק ידיים, עם פרצוף עצוב. במקום לטבוע ברחמים עצמיים לימדו ליהנות בחברת עצמכם. כך תהפכו לאנשים עצמאיים יותר, תחזקו את בטחונכם האישי ותהפכו לאנשים מענינים יותר- עד שהשינוי כבר יגיע.

בהצלחה!

מפגשי הכרויות

מהי אהבה שניה

אהבה, יש הרבה סוגי אהבות כמו שיש הרבה צבעים גם כך כל אדם חובה ורואה אחרת את האהבה. פעם כשהיינו ילדים קטנים התאהבתי בילדה מהכיתה […]

איך לשחרר כעסים

מי מאיתנו לא כועס או כעס פעם אחת בחייו? האמת שאנחנו כועסים ללא הפסקה בכביש, בתור לסופר, כששומעים חדשות, כשרואים אנשים שפגעו בנו. ועוד הרבה […]

מה יש לגברים שלא רוצים להתחייב?

נשים המחפשות זוגיות, הפוסט הזה נועד בעיקר עבורכן… נשים שואלות אותי לא מעט: "מה יש לגברים שלא רוצים להתחייב?"ואני עונה שזה לא שגברים לא רוצים