אהבה מסוג להבה תאומה

אהבה מסוג להבה תאומה

היא הגיעה אלי בסערת רגשות עם שאלות רבות בנוגע ללהבה תאומה והחלטתי לשתף את השאלות והתשובות בנוגע ללהבה תאומה גם במאמר זה על להבה תאומה אולי גם אתם תמצאו בהם זהות לקשרים הזוגיים שלכם בנושא להבה תאומה. בנוסף המאמר מכיל טיפים רוחניים בקשר של להבות תאומות

מהי להבה תאומה ?

בהיבט רוחני להבה תאומה היא התפצלות הנשמה לשני חלקים בזמן יציאתה לעולמנו. חלקים אלו של הנשמה עתידים להיפגש במהלך חייהם הגשמיים ולהתאחד לקשר זוגי ולגלות את עוצמתה של אנרגית האהבה, שהיא אהבת נשמה החשובה למקור הנשמה , ולהיחשף למושג הרוחני של להבות תאומות

האם אפשר אנרגטית לחבר בין חצאי נשמה לא זהים

להבה תאומה הינו שלב רוחני שמסיים את מסע הנשמות ממקור הנשמה שלהם, שלב סופי רגע לפני סגירת מקור הנשמה. לכן כאשר מקור הנשמה מתקרב לסגירה ,למימוש האנרגטי שלו, הוא יוצר ושולח קבוצת להבות תאומות על מנת לקבל בחזרתם את אנרגית אהבת נשמה שתעזור לו להיסגר. (אהבת נשמה איננה אהבה רגילה אלא אנרגיה שמביאה לשלמות הנשמה ). בשלב זה נוצרת קבוצה של להבות תאומות : נשמות שמתפצלות לשניים יוצאות לעולמנו כדי להתאחד חזרה. הקבוצה מכילה זוגות של חצאי נשמות תאומות ,חצאים דומים שיכולים להתאחד רק עם החצי שלהם ולא עם חצי נשמה אחר .

איך יודעים שאהבה לבן זוג/בת זוג זוהי אהבה מסוג להבה תאומה

אהבת להבה תאומה היא רגש אהבה שונה מקשרים זוגיים מוכרים. אהבה בלהבות תאומות היא אנרגיה עוצמתית שמחברת בין 2 הנשמות שהתפצלו ומאפשרת להם לממש את המחויבות הנשמתית שלהם ולהתאחד זה עם זה. למעשה כל מטרת המפגש בזוגיות של להבות תאומות הוא מימוש קרמתי ולא קשר של אהבה רגיל. אנרגיה של להבה תאומה מכילה בין היתר חוב קרמתי, חמלה ,נתינה  כמו אהבה אבל זה לא אהבה רגילה.

מאפייניה של מערכת זוגית להבות תאומות

מערכת יחסים זוגית בלהבות תאומות מבוססת קשר רוחני טלפתי. מדובר על שני חצאי נשמות שהן תאומות לכן ברגע שנוצר הקשר ביניהן הם חשות זו את זו ,חושבים ומרגישים בהתאמה הדדית.
אהבה בין להבות תאומות הינה אהבת נשמה ,רגש ששונה מאהבה שכל אחד מהם חווה עד כה בחייו. לרגש אהבה מצטרפים זיכרונות קרמתיים מגלגולים קודמים שמחזקים את האהבה בניהם, חובות קרמתיים ,זוגיות שהיא מימוש יעוד הנשמה.
מימוש הקשר הזוגי של להבה תאומה נתקל לרוב בקשיים בשל המורכבות של האנרגיה הקרמתית בניהם והדרישות הגבוהות שהנשמות נדרשות לממש שגובה מחיר רגשי כבד.
אהבה בין הלהבות התאומות היא הדלק שמניע את שני הלהבות התאומות לממש את השיעורים הקרמתיים בחייהם לכן אם אתם בקשר של להבה תאומה מומלץ ללמוד איך להתמודד עם הזוגיות והמכשולים באמצעים רוחניים.
האם להבות תאומות מחויבות להתאחד

להבות התאומות שנפגשות מזהות אחת את השנייה ושואפות להתאחד. חשים תחושה של מגנוט עוצמתי, תחושת סחרור ושאיבה ,תחושה שאחד חי בתוך השני חלק בלתי נפרד ,מדברים בטלפתיה ועוד ביטויים שזוגות בקשר להבות תאומות שיתפו איתי בתהליכים במהלך השנים.
לעיתים איחוד בין להבות תאומות לא מסתיים אנרגטית מסיבות שונות ומשאיר כאב וחוסר יכולת למשוך זיווגים נוספים. איחוד שלא מצליח בגלגול נוכחי השיעור האנרגטי של להבות תאומות יתקיים על ידי נשמות אחרות שיצאו ממקור הנשמה.

עיתוי חיבור בין הלהבות התאומות

עיתוי והתזמון לחיבור להבות תאומות קשורות לבריאה והדרכות המלוות בגלגול הנוכחי שמאפשרות פתיחות תודעתית לקשר של להבות תאומות להתחבר זה עם זה. התזמון קשור גם להתפתחות אישית ותודעתית המאפשרת הכלה של המחויבות בקשר הזוגי.

כל נשמה בנויה מחצי זכרי וחצי נקבי כך גם להבה התאומה

כל נשמה כולל נשמה בלהבה תאומה בנויה משני חלקים אנרגטיים נקבי וזיכרי (לא קשור למין האדם). להבות תאומות שמתאחדות בזוגיות הנשמה השלמה נוצרת בזכרי וגם בנקבי .

ריבוי להבות תאומות

כדי להבין נושא זה חשוב להבין:

 1. להבה תאומה שוות ערך לנשמות עתיקות בגלגול האחרון שלהם.
 2. להבות התאומות יצאו ממקור נשמה במטרה לסגור אותו אנרגטית.
 3. בסיום גלגול חיים אנרגית האהבה מביאה לסגירת מקור הנשמה
 4. למרות שישנם מספר זוגות של נשמות תאומות מספיק שזוג אחד של נשמות תאומות יממשו את עצמם זה יאפשר את סגירת מקור הנשמה.
 5. להבה תאומה הוא מסע זוגי שמתממש בשלבים עד לאיחוד ולחיים המשותפים. לאורך המסע נדרשים בני הזוג לעמוד באתגרים רגשיים קרמתיים ורוחניים שמימושם מאפשר סגירת מקור הנשמה,

אפשרויות זיווג של להבה תאומה

לא ייתכנו זיווגים שונים בין קשרי להבה שונים כפי שהשם מרמז שקשר להבה תאומה הוא יחיד כי שתי הנשמות דומות כמו לזוג תאומים. מרגע המפגש הנשמה של כל אחד מבני הזוג "צמאה"/"דורשת" את החיבור הזוגי ובלעדיו חשה חסרת ערך וחיים.

לסיכום להבה תאומה

המידע על להבות תאומות התקבל לראשונה בתקשור בשנת 2018 ומאז פגשתי זוגות שהן להבות תאומות ,עבדתי איתם באמצעות תהליך " צופן הלהבה " וקיבלתי במהלך השנים מסרים נוספים הקשורים לקשר הזוגי המיוחד .
במידה והינך:

 • בקשר זוגי שעונה על מאפייני להבה תאומה ומעוניין לקדם את הקשר הזוגי
 • ופגשת את הלהבה התאומה שלך אך אינכם מצליחים לקדם את הקשר בניכם
 • מכיר את הלהבה התאומה שלך אך אתם בנתק ורוצה לדעת אילך לקדם את הקשר בניכם
 • במידה ושניכם מודעים לעוצמת הקשר אך אתם מתקשים לתחזק לאורך זמן את הזוגיות נפרדים וחוזרים שוב ושוב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומטפלת זוגית רוחנית – זיווג משמיים זוגיות אהבה ייעוץ רוחני

למאמרים נוספים – מפגש מחשמל בין להבות תאומות, סיפור על להבות תאומות, חלום על להבה תאומה, להבות תאומות תהליך צופן הלהבות.

גולשים חיפשו עוד בנושא:

 • מסע הלהבות התאומות
 • חלום על להבה תאומה
 • נשמות תאומות מפגש ראשון
 • מה ההבדל בין נשמה תאומה ללהבה תאומה
 • להבות תאומות בין שתי נשים

מהי אהבה שניה

אהבה, יש הרבה סוגי אהבות כמו שיש הרבה צבעים גם כך כל אדם חובה ורואה אחרת את האהבה. פעם כשהיינו ילדים קטנים התאהבתי בילדה מהכיתה

הסיפור מאחורי שיר אהבה אלינור

"אלינור את יפה כמו מלאך ופנייך יעידו כך בלעדייך לא שווה כל העולם…