אהבה בסטיית תקן

אהבה בסטיית תקן

בעולם המערבי והמודרני של ימינו תפועת הרווקות המאוחרת צוברת תאוצה ומתפשטת ככל שעולה גם גרף הקצב של מירוץ העכברים התובעני והשוחק של חיינו – להישאר בכל מחיר על המסלול המהיר להצלחה .

אתה כל החיים בלחץ ללמוד לתואר למצוא עבודה איכותית במחנות העבודה התאגידיי ם שבהם אתה נדון למאסר עולם עד גיל הפנסיה ועדיין כל מה שאתה מרוויח בזיעת אפיך לא מספיק לך לגמור את החודש בגלל המיסים ויוקר המחיה .

מול האתגרים האלה גם הציפייה החברתית היא שתתחתן ותקים משפחה – אבל הסטנדרטים שאתה מתבקש לעמוד בהם הם דמיוניים כמו הוליווד שהיא ברוב המקרים נקודת ההשוואה והקנה מידה שאנחנו מנסים להשתוות אליו –כרוניקה ידועה של כישלון כי מלחתחילה הרף בלתי אפשרי מה שמעמיק אצל כל אחד עוד יותר את תחושת הכישלון והאמונה על קטנותך ומוגבלותך .

התוצר התרבותי ההוליוודי שתל כ"כ הרבה תבניות חשיבה דימויים ופרשנויות מעוותים תלושים מהמציאות שחילחלו כבר לתת מודע ומנהלות אותנו כאנושות דרך שטיפות מוח שיטתיות וחשיפה מתמשכת לערוצי המדיה של הטלוויזה והקולנוע – במיוחד בכל מה שקשור לתחום הזוגיות ומערכות היחסים. כתוצאה מכך, אנחנו בחיפוש אשליייתי אחרי בני זוג שקיימים אולי באגדות ובסרטים , חיים בפנטזיות למצוא את האביר על הסוס הלבן או ה-BMW השחורה או את הנסיכה מלכת היופי .

והמחיר אתם שואלים ? הסנקציה אם אתה לא מתאים את עצמך לנורמות , להתניות ולציפייה החברתית המקובלת היא שתסבול מסיטגמה חברתית ששמה עליך סוג של אות קלון כמו למשל, הסטיגמה שממנה סובלים הרווקים בגילאים המתקדמים יותר שרואה אותם כסחורה פג תוקף שדינה לרדת מהמדף .

אבל מישהו רגע עוצר לשאול למה זה ככה? למה הגברים ונשים מוצלחים ומוצלחות נשארו לבד כל הזמן הזה- ההסבר פשוט- לא כולם יכולים להצליח בהכל זה לא אנושי לעמוד ברף הגבוה שמציבה התרבות והסביבה של ימינו– ולכן נשים בעיקר אבל גם גברים שהתמקדו והשקיעו את רוב זמנם ומרצם בקריירה בטיפוס בסולם ההצלחה בעבודה זה גבה מחיר יקר והם לא הספיקו להקדיש זמן אנרגיה והשקעה בתחום הזוגי , מהטעם שזה לא היה במקום הראשון בסדר העדיפויות שלהם מתחילת הדרך ואז רק בשלב שהם כבר הגשימו את הפוטנציאל שלהם בתחום הקריירה והצליחו למצוא יותר איזון הם מתפנים להשקיע בזוגיות .

אבל אז מסתבר בעיני החברה , הם אחרו את הרכבת ומופעל עליהם לחץ להתפשר כדי למצוא בן זוג שהוא לא בצ'ק ליסט שחלמו עליו עפ"י המיינסטרים שמגדיר את הקריטריונים לבן הזוג האידיאלי. אבל פשרה היא מחוץ לתחום, בטח לאנשים קרייריסטים , מצליחנים שכבר כבשו כמה שיאים ופסגות בתחום המקצועי והאישי – פשרה זה לחלשים לא בא בחשבון זו לא אופציה ואז הם נידונים לחיפוש אינסופי ארוך מתמשך ומייגע במקור הכי זמין להרבה מאיתנו שאת רוב זמננו אנו מבלים בעבודה ואין לנו זמן איכות ושעות פנאי כאנשי קריירה – עולם ההיכרויות און ליין – שפע של אתרים ואפליקציות לחיפוש זוגיות, סטייל טינדר אוקיי קיופיד וכו'…

ושוב מעגל הקסמים ימשיך מהסיבה הפשוטה כי האפליקציה והאתר הוא לא יותר ממיון נתונים ממוחשב שבודק התאמה לפי צ'ק ליסט ותמונה ומתמקד רק בחיצוני ולכן כשיוצאים מהמרחב הוירטואלי על בסיס הצ'ק ליסט והמידע בכרטיס הפרופיל לדייט בעולם האמיתי במפגש אחד על אחד אמיתי – לכל אחד בנפרד לגבר ולאישה התגבשו בתוכו ציפיות שהם כבר מובנות בילד אין בתוך הסיסטם ולרוב במהלך המפגש הציפיות מתנפצות ולא מתממשות בפועל כך שהפער בין הרצוי למצוי גורם לאכזבה – וככה ממשיך לו רצף של דייטים כושלים שמנציח את האכזבה שהסיבה להם הוא אותו פער.

וזו בעייה שאי אפשר לפתור ולהפסיק כי על זה בנויה כל השיטה – לתת לך שפע חופש בחירה דרך מאגר ענק של הזמנויות פוטנציאליות בלבד ברמה תיאורטית לכאורה ריבוי הזדמנויות להכיר הרבה בני זוג פוטנציאליים- אבל המרחק בין המציאות להבטחה הקוסמת והאטרקטיבית של אתרי היכרויות הוא בלתי ניתן לגישור . והאמת, למציאות יש חוקי משחק אחרים וכשמחשבה שלנו לא תואמת את מה שבפועל קורה בשטח הכעס מתחיל ואז כאקט של ייאוש אתה מחליט להתנתק ולסגור את כל הפרופילים בכל האתרים . אבל לא השגת בזה כלום מעבר לתסכול שכן עכשיו נותרת גם בלי המקור המנגנון שמספק לך דייטים .

אז כל מה שעשתה הטכנולוגיה בשירות הדייטים והרומנטיקה היא לייצר אשליית שפע אבל לא באמת לממש את הסחורה כי דרך האפליקציות אתה אולי מרוויח וזוכה להרחיב את מעגל ההיכרויות שלך אבל לא למצוא התאמה אמיתית – כי כל השיטה מבוססת על חיצוניוות גרידא ולא משקפת את מכלול אישיותך ועולם הרגשות מערכת האמנות והשקפות החיים שלך.
אבל יש גם בכל זאת סיבה להיות אופטימיים , קיימת שיטה טובה ואפקטיבית לעקוף את הבעיה , כזאת שנותנת תשובה מנצחת לכל האתרים והאפליקציות למינהן שפועלות בלייצר שפע דימיוני ופנטזיה – והסוד טמון ברגע הזה שאתה יוצא מהמרחב הוירטואלי ממגרש המשחקים של האתרים והאפליקציות משום שאוטומטית אתה יוצא ממרחב של פרסונות, פאסדות ואגו לעולם של אמת פשוטה ויפה וחוזר לקיים אינטרקאציה תקשורת בינאישית קרובה אינטימית ופתוחה וספונטנית כמו ההיכרויות של פעם , להיות אדם אנאלוגי בעולם דיגיטאלי, אם נחשוב לרגע, נגיע למסקנה שפעם לפחות סטטיסטית אנחנו יכולים להגיד שהיו הרבה פחות רווקים ורווקות בגיל מבוגר כמו היום .

אז ברגע שיורדת לך התובנה וההארה שאתה תוצר מהונדס של התניות וסטריאוטיפים כמו כולם ותעשה שיפוטים על כל מי שאתה פוגש מערכת הציפיות החברתית , ולכן מבלי שתקלף את כל השכבות האלה של האגו ותתן צ'אנס אמיתי להכיר בנאדם מתוך חוויה של חיבור פנימי רגשי – לקחת סיכון ולפתוח את הלב ולפנות מקום ליותר אנשים להיכנס למרחב הפרטי שלך – אתה תתקשה למצוא חיבור רומנטי זוגי אמיתי ולהתחבר לאנרגיה של אהבה .

אז נכון, הכל נשמע יפה בתיאוריה אבל שאלת מיליון הדולר איך ניתן ליישם את כל זה בחיים?

אז השיטה וההמלצה שלי שהכי עובדת ,מתוך ניסיון חיים של דייטים מרובים ריקים מתוכן שיצאתי ומתוך חיפוש באתרים ואפליקציות, זה להכיר בשיטה ובפורמט של ספיד דייט – ערב של ריבוי היכרויות , בסגנון בליינד דייט כשאתה מגיע חופשי משוחרר ונטול ציפיות מעבר לרצון לחוות חוייה ולהנות . פורמט שפותח לך מרחב של אינטימיות, שיחה קלילה , היכרות קצרה שנועדה רק לעורר את הניצוץ וההתלהבות במערכת הכימית של גופנו – היכרות ראשונית קצרה אבל מספקת דיה כדי להפעיל את הקסם והניצוץ ולדעת אם אתה מעוניין להמשיך להיכרות מעמיקה יותר בהמשך. היתרון הנוסף המשמעותי הוא בחיסכון של זמן וכסף שבערב אחד אתה נחשף למאגר פוטנציאלי גדול של בני זוג פוטנצייאליים בהשוואה לעולם האמיתי התהליך היה לוקח לך כמעט חצי שנה תלוי בתדירות שאתה יוצא להכרויות. .

והבעיה , שלרווקים המבוגרים בגילאי 30-40 כבר אין זמן לדייטים מיותרים הם רוצים להגיע חדורים להשיג את המטרה שלהם – האהבה והזוגיות בזמן הקצר ביותר ובמינימום מאמץ . פורמט פשוט מושלם מכל הבחינות במיוחד אם הוא נעשה בדרך מקורית כמו הליין ושאני ועוד חברה שלי יזמנו – "אהבה" על הקלף- שהייחדויות שלו היא בזה שהשיחות בדייט יבחרו לזוגות לפי נושאים מרגשים שהם יקבלו מתוך קלפים ואז הדייט לא הופך להיות ראיון עבודה אלא האינטראקציה החופשית הפתוחה שנוצרת באותו רגע היא קלילה, מרגשת מה שיכול להדליק את הניצוץ כי זה מפעיל ומעורר בך רגש חיובי חזק , חם אינטימי ואתה פשוט נהנה ומתרגש מכל החווייה , ואין מצב שאתה סובל כמו בדייט רע , אפילו אם לא אהבת את מי שמולך , כי לך אישית יהיה קל לפתח שיחה כי הנושאים הם זורמים ומעניינים וקלילים שכיף לדבר עליהם מאשר לדבר על עצמך כמו בראיון עבודה .

אז המטרה של ספיד דייט במיוחד לגילאי ה-30-40 זה לבאמת למצוא התאמה זוגית ממקום של חיבור אמיתי כדי שיצאו משוק ההבשר של הפנויים – פנויות ויהפכו לסטטסטיקה של סטיית תקן , שהם הצליחו כנגד כל הסיכויים למצוא אהבת אמת – ואני רואה ביוזמה ובליין הזה פשוט שליחות בשירות קופידון – בהצלחה לכולנו .


מגדירים מחדש את חוקי המשחק של הספיד דייט! נמאס לכם שהדייטים נראים כמו ראיון עבודה? משעמם וריק מתוכן?
תכירו פורמט חדשני המספק מפגש מהיר וחיבור אינטימי דרך קלף עם נושא נוגע ללב.
מה הולך להיות? במקום הכי מגניב בעיר ישתתפו בערב 25 רווקים ורווקות בגילאי 30-40 כל דייט עורך 5 דקות. כל זוג יקבל נושא שיחה אחר על הקלף.
בסיום סבב הדייטים תקבלו את ההתאמות שלכם.
ערב חוויתי וקליל שחוסך זמן ודייטים מיותרים וממוקד למציאת אהבה למטרה רצינית.
להרשמה לחצו על הקישור הבא: http://p1.pagewiz.net/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94%20%D7%A2%D7%9C%20%D7%94%D7%A7%D7%9C%D7%A3/

אהבה ללא תנאי